PROGRAM
Avatar (Re lansare) - 3D SUB 21:30
Bilet pentru paradis 21:50
Mrs. Harris Goes to Paris 22:00
Nu iti face griji, draga 21:50
Pasagerii noptii 21:40
Teambuilding 22:00
Zambeste 22:00
Animalute furioase: Legenda lui Hank - DUB 11:30
Avatar (Re lansare) - 3D SUB 15:30 18:30 21:30
Balaur 14:50 19:20
Bilet pentru paradis 11:00 15:30
Dupa ce am gasit fericirea 13:00 15:00
Gasca Animalutelor DC - DUB 11:00
Invitatie in iad 13:30
Men 15:30
Minionii 2 - DUB 3D 11:30 13:30
Mrs. Harris Goes to Paris 22:00
Nu iti face griji, draga 17:10 19:30 21:50
Nunti, botezuri,inmormantari 13:00 17:30 19:40
Om caine 17:10
Pasagerii noptii 21:40
Teambuilding 10:50 12:50 14:40 16:30 18:20 20:10 22:00
Trenul Asasinilor 17:00
Utama - Casa Noastra 11:10 13:00
Zambeste 17:30 19:50 22:00
Animalute furioase: Legenda lui Hank - DUB 11:35
Avatar (Re lansare) - 3D SUB 15:30 18:30 21:30
Balaur 13:50
Bilet pentru paradis 14:30 18:50 21:00
Dupa ce am gasit fericirea 14:00
Elfii cofetari 11:40 13:15
Gasca Animalutelor DC - DUB 12:00
Invitatie in iad 13:30
Men 15:30
Minionii 2 - DUB 3D 11:50 13:40
Mrs. Harris Goes to Paris 18:20
Nu iti face griji, draga 14:50 17:10 19:30 21:50
Nunti, botezuri,inmormantari 12:10 16:30 22:00
Om caine 16:10
Teambuilding 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00
Trenul Asasinilor 15:50
Utama - Casa Noastra 12:00
Zambeste 17:30 19:50 22:00
Animalute furioase: Legenda lui Hank - DUB 11:00
Avatar (Re lansare) - 3D SUB 15:00 18:00 21:00
Balaur 11:30 16:00
Bilet pentru paradis 13:30 17:50 20:00 22:00
Dupa ce am gasit fericirea 13:10
Elfii cofetari 11:10
Gasca Animalutelor DC - DUB 11:00
Invitatie in iad 13:00
Men 15:00
Minionii 2 - DUB 3D 11:10 13:00
Nu iti face griji, draga 14:40 17:00 19:30 21:50
Nunti, botezuri,inmormantari 11:10 15:30
Om caine 13:50
Teambuilding 11:00 12:50 14:40 16:30 18:20 20:10 22:00
Trenul Asasinilor 17:00
Zambeste 17:00 19:10 21:30
Avatar (Re lansare) - 3D SUB 15:00 18:00 21:00
Balaur 11:30 16:00
Bilet pentru paradis 13:30 17:50 20:00 22:00
Dupa ce am gasit fericirea 13:10 18:30
Elfii cofetari 11:20
Gasca Animalutelor DC - DUB 11:00
Men 14:10
Minionii 2 - DUB 3D 11:10 13:00
Nu iti face griji, draga 14:50 17:10 19:30 21:50
Nunti, botezuri,inmormantari 11:10 15:30
Om caine 13:50
Teambuilding 11:00 12:50 14:40 16:30 18:20 20:10 22:00
Teatru Punguta cu doi bani 11:00
Trenul Asasinilor 17:00
Zambeste 12:00 16:10 20:30
Animalute furioase: Legenda lui Hank - DUB 11:35
Avatar (Re lansare) - 3D SUB 15:30 18:30 21:30
Balaur 13:50
Bilet pentru paradis 14:30 18:50 21:00
Dupa ce am gasit fericirea 14:30
Gasca Animalutelor DC - DUB 12:30
Invitatie in iad 13:30
Men 15:30
Minionii 2 - DUB 3D 11:50 13:40
Mrs. Harris Goes to Paris 17:30
Nu iti face griji, draga 15:00 17:20 19:40 22:00
Nunti, botezuri,inmormantari 12:10 16:30 21:00
Om caine 16:10
Teambuilding 12:00 14:00 16:00 17:50 19:40 21:40
Trenul Asasinilor 16:30
Utama - Casa Noastra 12:00
Zambeste 19:20 21:40
Animalute furioase: Legenda lui Hank - DUB 11:35
Avatar (Re lansare) - 3D SUB 15:30 18:30 21:30
Balaur 13:50
Bilet pentru paradis 14:30 18:50 21:00
Dupa ce am gasit fericirea 15:00
Elfii cofetari 11:35
Gasca Animalutelor DC - DUB 12:30
Invitatie in iad 13:30
Men 15:30
Minionii 2 - DUB 3D 11:50 13:40
Mrs. Harris Goes to Paris 22:00
Nu iti face griji, draga 13:10 17:20 19:40 22:00
Nunti, botezuri,inmormantari 12:10 16:30 19:40
Om caine 16:10
Teambuilding 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 21:50
Trenul Asasinilor 17:00
Utama - Casa Noastra 12:00
Zambeste 17:30 19:50 22:00

Click pe o ora pentru rezervare sau cumparare bilete