PROGRAM
Altarul 22:50
Bigfoot Junior 2 3D DUB 11:00 15:20
Cruella 12:10 17:00
Cuibul- Studio Fun 20:10 22:20
De Patrick- Studio Fun 11:00
Familia Crood: Vremuri noi 3D DUB 10:50 15:00 17:00
Furia unui om periculos 18:30 19:30 20:45
Furios si iute 9 3D 17:10 19:00 20:00 21:50
Gunpowder Milkshake 13:20 17:00
Inca un rand-Studio Fun 18:00
Jaful secolului 14:40
Luca 3D DUB 11:20 13:10 15:00
Old: Prizonierii timpului 16:00 21:50
Raya si ultimul dragon 3D DUB 12:50
Scapa daca poti 2 Turneul campionilor 18:10 20:00 21:50
Si atunci... ce e libertatea? 13:00 15:30
Snake Eyes G I Joe Origins 19:40 22:00
Space Jam: O noua era DUB 11:00 12:10 14:40
Spiral Urmatorul capitol Saw 16:40 23:00
Spirit neimblanzit DUB 11:00 12:50
Tata muta muntii 14:30
Teatru Ursul Pacalit De Vulpe 11:00 11:00
Vaduva neagra 3D 12:50 16:50 19:30 22:00
Altarul 17:35 22:20
Bigfoot Junior 2 3D DUB 12:00 15:40
Cruella 12:30
Cuibul- Studio Fun 21:20
De Patrick- Studio Fun 12:10
Drumul terorii 15:00
Familia Crood: Vremuri noi 3D DUB 12:00 16:10
Furia unui om periculos 19:40 20:40 22:00
Furios si iute 9 3D 16:30 19:20 20:30 22:10
Gunpowder Milkshake 14:30 18:00
Inca un rand-Studio Fun 19:10
Jaful secolului 12:00
Luca 3D DUB 12:00 13:50 18:10
Old: Prizonierii timpului 17:30
Raya si ultimul dragon 3D DUB 14:00
Scapa daca poti 2 Turneul campionilor 19:30 21:20 23:10
Si atunci... ce e libertatea? 14:05 16:40
Snake Eyes G I Joe Origins 17:20 20:00
Space Jam: O noua era DUB 12:00 13:30
Spiral Urmatorul capitol Saw 14:20 16:10 23:00
Spirit neimblanzit DUB 11:40 15:50
Vaduva neagra 3D 14:00 17:30 20:00 22:30
Altarul 17:35 22:20
Bigfoot Junior 2 3D DUB 12:00 15:40
Cruella 12:30
Cuibul- Studio Fun 21:20
De Patrick- Studio Fun 12:10
Drumul terorii 15:00
Familia Crood: Vremuri noi 3D DUB 12:00 16:10
Furia unui om periculos 19:40 20:40 22:00
Furios si iute 9 3D 16:30 19:20 20:30 22:10
Gunpowder Milkshake 14:30 18:00
Inca un rand-Studio Fun 19:10
Jaful secolului 12:00
Luca 3D DUB 12:00 13:50 18:10
Old: Prizonierii timpului 17:30
Raya si ultimul dragon 3D DUB 14:00
Scapa daca poti 2 Turneul campionilor 19:30 21:20 23:10
Si atunci... ce e libertatea? 14:05 16:40
Snake Eyes G I Joe Origins 17:20 20:00
Space Jam: O noua era DUB 12:00 13:30
Spiral Urmatorul capitol Saw 14:20 16:10 23:00
Spirit neimblanzit DUB 11:40 15:50
Vaduva neagra 3D 14:00 17:30 20:00 22:30
Altarul 17:35 22:20
Bigfoot Junior 2 3D DUB 12:00 15:40
Cruella 12:30
Cuibul- Studio Fun 21:20
De Patrick- Studio Fun 12:10
Drumul terorii 15:00
Familia Crood: Vremuri noi 3D DUB 12:00 16:10
Furia unui om periculos 19:40 20:40 22:00
Furios si iute 9 3D 16:30 19:20 20:30 22:10
Gunpowder Milkshake 14:30 18:00
Inca un rand-Studio Fun 19:10
Jaful secolului 12:00
Luca 3D DUB 12:00 13:50 18:10
Old: Prizonierii timpului 17:30
Raya si ultimul dragon 3D DUB 14:00
Scapa daca poti 2 Turneul campionilor 19:30 21:20 23:10
Si atunci... ce e libertatea? 14:05 16:40
Snake Eyes G I Joe Origins 17:20 20:00
Space Jam: O noua era DUB 12:00 13:30
Spiral Urmatorul capitol Saw 14:20 16:10 23:00
Spirit neimblanzit DUB 11:40 15:50
Vaduva neagra 3D 14:00 17:30 20:00 22:30
Altarul 17:35 22:20
Bigfoot Junior 2 3D DUB 12:00 15:40
Croaziera in jungla 3D 20:00 22:30
Cruella 12:30
Cuibul- Studio Fun 21:20
De Patrick- Studio Fun 12:10
Drumul terorii 15:00
Familia Crood: Vremuri noi 3D DUB 12:00 16:10
Furia unui om periculos 19:40 20:40 22:00
Furios si iute 9 3D 16:30 19:20 22:10
Gunpowder Milkshake 14:30 18:00
Inca un rand-Studio Fun 19:10
Jaful secolului 12:00
Luca 3D DUB 12:00 13:50 18:10
Old: Prizonierii timpului 17:30
Raya si ultimul dragon 3D DUB 14:00
Scapa daca poti 2 Turneul campionilor 19:30 21:20 23:10
Si atunci... ce e libertatea? 14:05 16:40
Snake Eyes G I Joe Origins 17:20 20:00
Space Jam: O noua era DUB 12:00 13:30
Spiral Urmatorul capitol Saw 14:20 16:10 23:00
Spirit neimblanzit DUB 11:40 15:50
Vaduva neagra 3D 14:00 17:30 20:00 22:30

Click pe o ora pentru rezervare sau cumparare bilete