PROGRAM
Ape Blestemate 22:15
Baghead: Mesagerul mortii 18:20 20:10 22:00
Bob Marley: One Love 18:15
Cainele si pisica: Pierduti prin New York 16:30
Complotul Bonelor 17:30
Dragoste la foc mic 16:40 21:20
Dune: Partea II 17:30 19:00 20:35
Hai, Romania! 19:30 22:05
In numele pamantului 19:10
Iubesc sa te urasc 20:15
Madame Web 17:15 21:30
Povestea magica a fluturilor 3D DUB 16:15 18:00
Prietenul meu, delfinul DUB 16:30
Sarmane creaturi 21:30
Tati part-time 19:30
The Beekeeper:Razbunare Iminenta 17:00 19:50 21:50
Ape Blestemate 22:15
Baghead: Mesagerul mortii 14:40 18:10 22:00
Bob Marley: One Love 18:15
Cainele si pisica: Pierduti prin New York 10:50 16:30
Casatoriti din greseala 20:00
Complotul Bonelor 17:30
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training 14:25
Dragoste la foc mic 16:40 21:20
Dune: Partea II 11:10 14:20 17:30 19:00 20:35
Hai, Romania! 13:20 19:30 22:05
In numele pamantului 14:30 19:10
Iubesc sa te urasc 12:35 20:15
Klaus & Barroso 13:20
Madame Web 13:00 17:15 21:30
Marea Migratie 3D DUB 10:50 14:25
Povestea magica a fluturilor 3D DUB 12:40 16:15 18:00
Prietenul meu, delfinul DUB 10:50 12:40 16:25
Puisorii: Aventura la Polul Sud DUB 11:30 15:10
Sarmane creaturi 21:30
Sauna secretelor 10:55
Superpietonii Zurli 11:30
Tati part-time 11:00 15:20 19:30
The Beekeeper:Razbunare Iminenta 17:00 19:50 21:50
Ultimul jaguar negru DUB 15:20
Un viitor luminos 12:40
Ape Blestemate 22:15
Baghead: Mesagerul mortii 14:40 18:10 21:55
Bob Marley: One Love 18:15
Cainele si pisica: Pierduti prin New York 10:50 16:30
Casatoriti din greseala 20:00
Complotul Bonelor 17:30
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training 14:25
Demonul copilariei 20:15
Dragoste la foc mic 16:40 21:20
Dune: Partea II 11:10 14:20 17:30 19:00 20:35
Hai, Romania! 13:20 19:30 22:05
In numele pamantului 14:30 19:10
Iubesc sa te urasc 12:35
Klaus & Barroso 13:20
Madame Web 13:00 17:15 21:30
Marea Migratie 3D DUB 10:50 14:25
Povestea magica a fluturilor 3D DUB 12:40 16:15 18:00
Prietenul meu, delfinul DUB 10:55 12:40 16:25
Puisorii: Aventura la Polul Sud DUB 11:30 15:10
Sarmane creaturi 21:30
Sauna secretelor 10:55
Superpietonii Zurli 11:30
Tati part-time 11:00 15:20 19:30
The Beekeeper:Razbunare Iminenta 17:00 19:50 21:50
Ultimul jaguar negru DUB 15:20
Un viitor luminos 12:40
Baghead: Mesagerul mortii 14:35 18:00 19:50 21:40
Cainele si pisica: Pierduti prin New York 10:45 16:25
Casatoriti din greseala 14:10 16:10 18:05 20:00 21:55
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training 13:00
Demonul copilariei 18:10 20:10 22:10
Dragoste la foc mic 16:40 19:10
Dune: Partea II 11:00 14:10 17:20 19:00 20:30
Gheara de fier 12:20 16:35
Hai, Romania! 12:00 16:00 18:00 22:05
In numele pamantului 12:40 21:40
Iubesc sa te urasc 19:55
Katak - Beluga curajoasa DUB 12:50 16:20
Madame Web 17:00 21:20
Passages 10:50 14:50
Povestea magica a fluturilor 3D DUB 11:05 14:30
Prietenul meu, delfinul DUB 10:35 12:25
Puisorii: Aventura la Polul Sud DUB 10:30 14:45
Superpietonii Zurli 10:20
Tati part-time 11:00 15:00 19:20
The Beekeeper:Razbunare Iminenta 22:00
Ultimul jaguar negru DUB 13:55
Baghead: Mesagerul mortii 14:35 18:10 19:45 21:35
Cainele si pisica: Pierduti prin New York 10:45 16:25
Casatoriti din greseala 14:20 17:00 20:00 21:55
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training 13:00
Demonul copilariei 18:10 20:10 22:10
Dragoste la foc mic 14:50 21:20
Dune: Partea II 11:00 14:10 17:20 19:00 20:30
Gheara de fier 12:40 19:00
Hai, Romania! 14:05 18:15 22:00
In numele pamantului 12:40 19:10
Katak - Beluga curajoasa DUB 12:40
Kung-Fu-Panda 4 DUB 10:50 16:10
Madame Web 16:00 21:30
Passages 17:20
Povestea magica a fluturilor 3D DUB 14:20 18:00
Prietenul meu, delfinul DUB 10:50 12:35 16:25
Puisorii: Aventura la Polul Sud DUB 10:50 15:10
Sauna secretelor 10:50
Superpietonii Zurli 10:20
Tati part-time 11:00 15:00 17:00
The Beekeeper:Razbunare Iminenta 20:00 22:05
Ultimul jaguar negru DUB 12:00
Baghead: Mesagerul mortii 14:35 18:10 20:00 21:50
Cainele si pisica: Pierduti prin New York 10:45 16:25
Casatoriti din greseala 14:30 17:00 20:00 22:00
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training 11:10 15:10
Demonul copilariei 18:10 20:10 22:10
Dragoste la foc mic 14:50 21:20
Dune: Partea II 11:00 14:10 17:20 19:00 20:30
Gheara de fier 12:30 19:25
Hai, Romania! 13:10 21:50
In numele pamantului 12:40 19:10
Katak - Beluga curajoasa DUB 12:50 16:20
Kung-Fu-Panda 4 DUB 12:40 18:00
Madame Web 17:10 21:00
Passages 17:20
Povestea magica a fluturilor 3D DUB 10:55 14:30
Prietenul meu, delfinul DUB 11:00 16:25
Puisorii: Aventura la Polul Sud DUB 10:40 15:05
Sauna secretelor 10:50
Tati part-time 11:00 15:00 19:00 22:05
The Beekeeper:Razbunare Iminenta 17:00
Ultimul jaguar negru DUB 12:55
Baghead: Mesagerul mortii 14:35 18:10 19:45 21:35
Cainele si pisica: Pierduti prin New York 10:45 16:25
Casatoriti din greseala 14:20 16:10 16:50 20:00 21:55
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training 13:00
Demonul copilariei 18:10 20:10 22:10
Dragoste la foc mic 14:50 21:20
Dune: Partea II 11:00 14:10 17:20 19:00 20:30
Gheara de fier 12:20 16:35
Hai, Romania! 14:15 18:15 22:00
In numele pamantului 12:40 19:10
Katak - Beluga curajoasa DUB 12:50 16:20
Madame Web 17:00 21:20
Passages 17:20
Povestea magica a fluturilor 3D DUB 11:05 14:30 18:00
Prietenul meu, delfinul DUB 10:50 12:35 16:25
Puisorii: Aventura la Polul Sud DUB 10:30 14:45
Sauna secretelor 10:50
Superpietonii Zurli 10:30
Tati part-time 11:00 15:00 19:20
The Beekeeper:Razbunare Iminenta 20:00 22:05
Ultimul jaguar negru DUB 12:10

Click pe o ora pentru rezervare sau cumparare bilete