PROGRAM
Brigada sinucigasilor Misiune ucigasa 4K 19:10 21:40
Candyman 18:20
Casa noptii 18:10
Dupa ce ne-am indragostit 20:10 22:10
Elibereaza-l pe Guy 3D 19:50 22:00
Luca 3D DUB 18:00
Malignant - Incarnarea raului 20:20 22:30
Pup o ma 2 Mireasa nebuna 21:20
Romania salbatica 17:30
Shang-Chi si legenda celor zece inele 19:30 22:10
Zapada Ceai si Dragoste 19:00 20:00 22:20
A nnebunit bunica 2 12:00
Boss Baby Afaceri de familie 3D DUB 12:20 14:40 17:00
Brigada sinucigasilor Misiune ucigasa 4K 19:10 21:40
Candyman 14:50 18:20
Casa noptii 18:10
Codul asasinului 16:10
Croaziera in jungla 3D 13:50
Dupa ce ne-am indragostit 11:50 20:10 22:10
Elibereaza-l pe Guy 3D 19:50 22:00
Luca 3D DUB 11:50 13:50 18:00
Malignant - Incarnarea raului 20:20 22:30
Noaptea judecatii eterne 14:10 16:20
Patrula catelusilor Filmul DUB 12:05 13:50 15:40
Pup o ma 2 Mireasa nebuna 16:40 21:20
Romania salbatica 12:20 17:30
Shang-Chi si legenda celor zece inele 11:50 14:20 17:00 19:30 22:10
Zapada Ceai si Dragoste 15:40 19:00 20:00 22:20
A nnebunit bunica 2 13:30
Boss Baby Afaceri de familie 3D DUB 11:10 13:20 15:30 17:40
Brigada sinucigasilor Misiune ucigasa 4K 15:00 19:30 22:00
Candyman 19:50 22:50
Casa noptii 22:00
Codul asasinului 13:20
Croaziera in jungla 3D 11:00 15:30
Dupa ce ne-am indragostit 13:30 18:00 20:00 22:00
Elibereaza-l pe Guy 3D 14:30 18:30 20:40
Luca 3D DUB 10:50 12:40 16:40
Malignant - Incarnarea raului 19:40 21:40
Noaptea judecatii eterne 17:40
Omul din intuneric 2 15:50
Patrula catelusilor Filmul DUB 11:20 13:10 17:40
Pup o ma 2 Mireasa nebuna 11:20 15:20
Romania salbatica 11:40
Shang-Chi si legenda celor zece inele 14:10 16:40 19:20 21:50
Zapada Ceai si Dragoste 11:00 17:30 19:50 22:10
A nnebunit bunica 2 13:30
Boss Baby Afaceri de familie 3D DUB 11:10 13:20 15:30 17:40
Brigada sinucigasilor Misiune ucigasa 4K 15:00 19:30 22:00
Candyman 19:50 22:50
Casa noptii 22:00
Codul asasinului 13:20
Croaziera in jungla 3D 11:00 15:30
Dupa ce ne-am indragostit 13:30 18:00 20:00 22:00
Elibereaza-l pe Guy 3D 14:30 18:30 20:40
Luca 3D DUB 10:50 12:40 16:40
Malignant - Incarnarea raului 19:40 21:40
Noaptea judecatii eterne 17:40
Omul din intuneric 2 15:50
Patrula catelusilor Filmul DUB 11:20 13:10 17:40
Pup o ma 2 Mireasa nebuna 11:20 15:20
Romania salbatica 11:40
Shang-Chi si legenda celor zece inele 14:10 16:40 19:20 21:50
Zapada Ceai si Dragoste 11:00 17:30 19:50 22:10
Teatru Capra cu trei iezi 11:00

Click pe o ora pentru rezervare sau cumparare bilete