PROGRAM
1917: Speranta si moarte 19:40 22:00
5Gang: Un altfel de Craciun 13:00 14:10 20:00
Baieti rai pe viata 15:10 17:00 19:20 21:40
Blestemul 14:25 16:20 18:20 20:20 22:20
Bombshell 11:50 14:00 16:10 18:20
Cats 12:00
Dolittle 3D 15:50 17:55 20:00 22:10
Dolittle 3D DUB 11:00 13:00 15:00
Jumanji: Nivelul urmator 3D 14:45 19:05
La cutite 10:25 17:30 22:00
Like a Boss 16:10 17:55 20:30 22:15
Printesa, Condurii Rosii si cei 7 pitici 3D DUB 12:00 13:55 17:10
Regatul de gheata II 3D DUB 10:10 12:20
Spioni deghizati 3D DUB 10:10
Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D 12:10 21:30
Studio Fun - Paradisul, probabil 10:30 14:20 16:20 20:10 22:10
Studio Fun - Tanarul Ahmed 12:30 18:20
1917: Speranta si moarte 12:50 14:50 17:10 19:30 21:50
5Gang: Un altfel de Craciun 10:50 18:25 20:10
Baieti rai pe viata 12:10 13:20 15:00 17:20 19:40 21:10 22:10
Blestemul 20:25 22:20
Bombshell 11:10 14:30 15:40 17:50
Cateii arctici: Cursa pe zapada DUB 10:10
Dolittle 3D 14:40 16:50 19:00 21:40
Dolittle 3D DUB 10:40 12:40 17:20
Jumanji: Nivelul urmator 3D 14:50 19:15
La cutite 15:10 17:40 21:50
Like a Boss 13:10 16:40 20:00
Printesa, Condurii Rosii si cei 7 pitici 3D DUB 10:50 12:50
Regatul de gheata II 3D DUB 10:30 12:40
Spioni deghizati 3D DUB 11:10
Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D 22:00
Studio Fun - Paradisul, probabil 13:40 17:50
Studio Fun - Mizerabilii 15:40 19:50 22:00
Studio Fun - Tanarul Ahmed 11:50
1917: Speranta si moarte 12:50 14:50 17:10 19:30 21:50
5Gang: Un altfel de Craciun 10:50 18:25 20:10
Baieti rai pe viata 12:10 13:20 15:00 17:20 19:40 21:10 22:10
Blestemul 20:25 22:20
Bombshell 11:10 14:30 15:40 17:50
Cateii arctici: Cursa pe zapada DUB 10:10
Dolittle 3D 14:25 19:00 21:40
Dolittle 3D DUB 11:00 12:30 17:20
Jumanji: Nivelul urmator 3D 14:50 19:15
La cutite 15:10 17:40 21:50
Like a Boss 13:10 16:40 20:00
Printesa, Condurii Rosii si cei 7 pitici 3D DUB 10:35 12:55
Regatul de gheata II 3D DUB 10:30 12:40
Spioni deghizati 3D DUB 11:10 16:30
Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D 22:00
Studio Fun - Paradisul, probabil 13:40 17:50
Studio Fun - Mizerabilii 15:40 19:50 22:00
Studio Fun - Tanarul Ahmed 11:50
1917: Speranta si moarte 12:50 14:50 17:10 19:30 21:50
5Gang: Un altfel de Craciun 10:50 18:25 20:10
Baieti rai pe viata 12:10 13:20 15:00 17:20 19:40 21:10 22:10
Blestemul 20:25 22:20
Bombshell 11:10 14:30 15:40 17:50
Cateii arctici: Cursa pe zapada DUB 10:10
Dolittle 3D 14:40 16:50 19:00 21:40
Dolittle 3D DUB 10:40 12:40 17:20
Jumanji: Nivelul urmator 3D 14:50 19:15
La cutite 15:10 17:40 21:50
Like a Boss 13:10 16:40 20:00
Printesa, Condurii Rosii si cei 7 pitici 3D DUB 10:50 12:50
Regatul de gheata II 3D DUB 10:30 12:40
Spioni deghizati 3D DUB 11:10
Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D 22:00
Studio Fun - Paradisul, probabil 13:40 17:50
Studio Fun - Mizerabilii 15:40 19:50 22:00
Studio Fun - Tanarul Ahmed 11:50
1917: Speranta si moarte 12:50 14:50 17:10 19:30 21:50
5Gang: Un altfel de Craciun 10:50 18:25 20:10
Baieti rai pe viata 12:10 13:20 15:00 17:20 19:40 21:10 22:10
Blestemul 20:25 22:20
Bombshell 11:10 14:30 15:40 17:50
Cateii arctici: Cursa pe zapada DUB 10:10
Dolittle 3D 14:40 16:50 19:00 21:40
Dolittle 3D DUB 10:40 12:40 17:20
Jumanji: Nivelul urmator 3D 14:50 19:15
La cutite 15:10 17:40 21:50
Like a Boss 13:10 16:40 20:00
Printesa, Condurii Rosii si cei 7 pitici 3D DUB 10:50 12:50
Regatul de gheata II 3D DUB 10:30 12:40
Spioni deghizati 3D DUB 11:10
Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D 22:00
Studio Fun - Paradisul, probabil 13:40 17:50
Studio Fun - Mizerabilii 15:40 19:50 22:00
Studio Fun - Tanarul Ahmed 11:50
1917: Speranta si moarte 12:50 14:50 17:10 19:30 21:50
5Gang: Un altfel de Craciun 10:50 18:25 20:10
Baieti rai pe viata 12:10 13:20 15:00 17:20 19:40 21:10 22:10
Blestemul 20:25 22:20
Bombshell 11:10 14:30 15:40 17:50
Cateii arctici: Cursa pe zapada DUB 10:10
Dolittle 3D 14:40 16:50 19:00 21:40
Dolittle 3D DUB 10:40 12:40 17:20
Jumanji: Nivelul urmator 3D 14:50 19:15
La cutite 15:10 17:40 21:50
Like a Boss 13:10 16:40 20:00
Printesa, Condurii Rosii si cei 7 pitici 3D DUB 10:50 12:50
Regatul de gheata II 3D DUB 10:30 12:40
Spioni deghizati 3D DUB 11:10
Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D 22:00
Studio Fun - Paradisul, probabil 13:40 17:50
Studio Fun - Mizerabilii 15:40 19:50 22:00
Studio Fun - Tanarul Ahmed 11:50
1917: Speranta si moarte 12:50 14:50 17:10 19:30 21:50
5Gang: Un altfel de Craciun 10:50 18:25 20:10
Baieti rai pe viata 12:10 13:20 15:00 17:20 19:40 21:10 22:10
Blestemul 20:25 22:20
Bombshell 11:10 14:30 15:40 17:50
Cateii arctici: Cursa pe zapada DUB 10:10
Dolittle 3D 14:40 16:50 19:00 21:40
Dolittle 3D DUB 10:40 12:40 17:20
Jumanji: Nivelul urmator 3D 14:50 19:15
La cutite 15:10 17:40 21:50
Like a Boss 13:10 16:40 20:00
Printesa, Condurii Rosii si cei 7 pitici 3D DUB 10:50 12:50
Regatul de gheata II 3D DUB 10:30 12:40
Spioni deghizati 3D DUB 11:10
Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D 22:00
Studio Fun - Paradisul, probabil 13:40 17:50
Studio Fun - Mizerabilii 15:40 19:50 22:00
Studio Fun - Tanarul Ahmed 11:50

Click pe o ora pentru rezervare sau cumparare bilete